LİMANİA Kosgeb Destek / Yatırım Teşvik Belgesi

İletişim Numaramız

+90 312 911 53 08

Çalışma Saatlerimiz

Pzts-Cts 08.30-17:30

Mail Adresimiz

info@limania.com.tr

Hizmetlerimiz Detay

Services

TURİZM BELGELERİ DESTEKLERİ 

 

TURİZM YATIRIMI DÜŞÜNENLERİN

 

mevcutta bulunan destekler hakkında hedefe yönelik hibe ve teşvikler sayesinde başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz…


YATIRIM İHTİYAÇ ANALİZİ

FİNANSMAN TALEBİ


HİBE-DESTEK ÖNERİSİ

Öncelikli olarak sizin ve dolayısıyla firmanızın hedeflerine uygun bir şekilde mevcut durum analizleriniz yapılarak hibe ve teşviklerin en faydalı şekilde kullandırılması başlıca çözüm önerimiz içerisindedir. Peki sizin firmanız hangilerinden yararlanabilir, hangisi sizin için uygun…

DEĞERLERİMİZ

Hızla gelişen dünyada değerlerini kaybetmeden hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir firma olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 

 

Değerlerimizde önceliğimiz; 

– Dürüstlük – Erişebilirlik – Güvenilirlik – Saygınlık – Şeffaflık – Yenilikçilik – Hesap Verilebilirlik – işbirliğine açıklık – Hedef Kitle Odaklılık

ÇÖZÜMLERİMİZ

işletmelerin çıkmış oldukları yolda devletimizin sağladığı destekleri hedefine uygun olarak faydalandırabilmek firmamızın öncelikli çözüm yöntemi içerisindedir.

METODUMUZ

– Ekibimiz tarafından müşterilerimizin mevcut durum analizlerini yaparak firmanın ihtiyacına en uygun hibe ve teşvikler müşterinin bilgisine sunulur.
– Öngörülen programlar için gerekli olan makine – teçhizat, yazılım, personel, tanıtım, pazarlama ve belgelendirme gibi ihtiyaçlarına yönelik projeler hazırlanarak ilgili kuruma teslim edilir.
– Onaylanan projeler, proje ekibimiz tarafından yürütülür ve sonuçlandırılır. Böylece firma onaylanan proje içerisinde mevzuat uygulaması ile karşı karşıya bırakılmayarak projenin hüsrana dönüşmesinin önüne geçilmiş olur.

LIMANIA KURUMSAL

Ticaretin Onda Dokuzu LIMANIA.

Telefon

0312 911 5308

Mail

info@limania.com.tr